Dávám A Ty Bereš

Ležela jsi tam nahá, až na bílé kalhotky a červený šátek procházející ve vlasech. Blond vlasy ti spadaly po ramenech, kdy jsem se zadíval do oříškově hnědých očí. „Tak a teď tě mám celou ve své moci a můžu si dělat, co chci. Víš, že to tak je můj otroku.“ Zadívala ses na mě a tichým hlasem řekla: „Ano, pane.“ Začal jsem přejíždět rukama nahoru a dolů po tvém těle, cítil jsem hebkost vlasů i teplo prsou a stehen. Lehké zasténání uniklo z tvých rtů, když mé prsty zvedly kalhotky a odhalily tak rtíky mokré kundičky, které pod nimi byly skryty.
Beru dlouhý provaz a svazuji ti ruce za zády, zalapáš po dechu, když se pevná šňůra napne proti hebkému tělu. Dalším kusem jsem svázal kotníky stejně pevně. Když jsem pak rozevřel tvé boky, byla jsi úplně bezmocná, jako hračka. Moje sexuální hračka! Natáhnul jsem ruce a přichytil pár klipsů na bradavky. Zakřičela jsi, když se pevná ocel zakousla do zranitelných bradavek, zakroutil jsem jimi trošku a pak je povolil. Tvůj křik ještě zesílil, takže jsem ti pevně přitiskl ruku na ústa a znovu zakroutil klipsami. Viděl jsem bolest ve tvých očích a zaslechl tlumený výkřik, pronikající pod mou dlaní.
Stáhnul jsem šátek z tvých vlasů a udělal uprostřed pevný velký uzel. Zatlačil jsem ti jej do úst a vzadu na krku pořádně uvázal. Tím uzel vklouzl ještě hlouběji do úst a ty jsi jen zasténala, když se ti látka zakousla do koutků rtů. Zvedl jsem černý anální kolík a trošku jej namazal. Ten večer jsem měl milostivou náladu. Otočil jsem tě na břicho a strhnul kalhotky. Byly už pěkně promáčené. Začal jsem tlačit kolík do těsného zadečku. Divoce si vykřikla, když to široké monstrum naplňovalo těsný, bránící se zadeček, ale uzel křik prakticky utlumil.
Stiskl jsem obě půlky a pak zatlačil na kolík, aby vklouzl ještě hlouběji. Tvé malé tělo se kroutilo a svíjelo v odporu, divoké výkřiky se linuly z hrdla, ale ty udusil roubík. Rozevřená dlaň tvrdě dopadla na hebkou půlku zadečku. Znovu a znovu. Sladce bledá kůže rudě žhnula a svědčila o bolesti. Když jsem tě otočil zpátky na záda a viděl tvé oči, byly v nich malinké slzy. Slzičky radosti, bolesti, strachu ale i radostného očekávání toho, co by ještě mohlo přijít.
Zatlačil jsem dva prsty do nateklé a rozmáčené dírky. Přidušený výkřik pronikl roubíkem, když mé prsty pronikaly do tvého mokrého klína. Klouzal jsem s nimi dovnitř a ven, a přitom stále rychleji přejížděl po klitorisu. Obličej ti zčervenal, dech se až příliš zrychlil. Věděl jsem, že už nemáš daleko k orgasmu a tak jsem přestal! Zadívala ses na mě prosebnýma očima. Mlčky jsi mě vyzývala, abych ti dal to, po čem jsi tolik toužila. Znovu jsem vklouzl prsty dovnitř, rychle a tvrdě s nimi kmital a pak se škodolibým úsměvem zase přestal. „By ses chtěla pěkně udělat, co kurvičko jedna?“ Přikývnula jsi se zoufalým výrazem v očích. „Ale to budeš muset napřed pěkně poprosit. Řekni: Prosím, pane, chtěla bych se udělat! Tak řekni to!“Udělala si patetický pokus to říct, ale tvé rty byly pevně staženy roubíkem a ústa naplněná uzlem, takže z nich uniklo jen nesrozumitelné zamumlání. Usmál jsem se znovu. Pak jsem povolil spoutané kotníky a doširoka ti rozevřel nohy. Odsunul jsem zmáčené kalhotky stranou a zarazil svůj tvrdý klacek do sladce promáčené dírky. Podařilo se mi hned napoprvé zajet dovnitř celou délkou. Vykřikla jsi skrz roubík, když jsem tě takhle rychle naplnil a tvé drobné tělo se pod tím mým začalo znovu divoce svíjet. Tohle je přesně to co tak moc potřebuješ a přesně to, čeho se ti dostane.
Znovu a znovu jsem přirážel, divoce plenil tvou krásnou kundičku. Můj tvrdý pták proti tvé hebké dírce. Stále rychleji, prudčeji a hlouběji! Pěkně pořád dál. Cítil jsem jak sebou pod mými přírazy zmítáš, slyšel tlumené výkřiky orgasmu skrz roubík… Pak přišel poslední zásun a já explodoval a naplnil tě horkým semenem.
Zhroutil jsem se na tebe, nadšený a vyčerpaný! Po chvíli jsem popadl dech a odstranil roubík z tvých úst. „Co jsi říkala?“ Jen ses na mě usmála a řekla: „Děkuji vám, pane.“

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s