Forced Bi

Navštívil jsem opět po čase Paní. Nebudu psát kde a jak jsem ji poznal, prostě atraktivní čtyřicítka z privátu s nevšedními sexuálními praktikami. „Mám pro tebe překvapení“ řekla, když mi přišla otevřít ve svůdném kostýmku. A poslala mne do koupelny: „Běž se osprchovat a pak jdi nahý do místnosti číslo jedna.
A ne aby sis to zatím udělal“, dodala a zavřela za sebou dveře.
Osprchoval jsem se, utřel a přešel do té místnosti. Byla tam velká pohovka, sedl jsem si na ni a čekal. Jak jsem byl vzrušený, jen těžko jsem odolával pokušení si ho začít honit. Ale za chvíli Paní vstoupila a já mohl na ní oči nechat: černé kozačky až do půlky stehen, síťované punčochy na podvazcích, které jsem jen jakoby tušil pod černou koženou sukýnkou, a nahoře kožený korzet, z něhož se dmula její ňadra. V rukou, na nichž měla lesklé černé rukavice až nad lokty, nesla další podobné součásti dámské garderoby, včetně kozaček na vysokém podpatku.„Teď tě obléknu jako děvku, doufám, že nejsi začátečník“, pohlédla mi do očí. „Ne, už jsem to zkoušel“, odvětil jsem a došlo mi, že ty nádherné věci budu mít za chvíli na sobě. „Tak začni, ráda se podívám!“ Cítil jsem, jak se mi do penisu vlévá krev z celého těla, mé vzrušení se začalo pěkně stupňovat. Nejdřív jsem sáhl po podvazkovém pasu, který mi padl jako ulitý, a zkušeně natáhl černé punčochy. Na přední pramínky podvazků jsem si je připnul sám, zadní mi pomohla paní, čímž způsobila moje další vzrušení, takže mi penis stál jako klacek. Jemně mi po něm přejela rukou v latexových rukavicích, a setřela kapku rozkoše na ústí žaludu. „Hmm, jsi už pěkně nadrženej, tak ještě boty, ať seš pořádná děvka“.
Doufal jsem, že mi ty krásné černé kozačky budou, zatím jsem si doma zkoušel jen lodičky. Moje nohy ale vklouzly do kozaček skvěle a pocit, když jsem si zapínal zip a kůže mi obepnula nohy až nad kolena, byl neskutečný.
Paní se na mě zálibně podívala a pokynula, abych jí následoval. Na těch vysokých podpatcích jsem byl trochu nejistý, ale mé vzrušení bylo ohromné.
Vešli jsme do vedlejší místnosti, bylo tam intimní osvětlení. A u zdi, k mému překvapení, velký kříž a u něj stál za ruce a nohy připoutaný nahý muž v masce!„Tak děvko, teď mi ukážeš, co umíš“, řekla mi a vzala do ruky mužův úd. Stačilo pár tahů a v její ruce se změnil v tlustý, snad dvaceticentimetrový kolík. „Pojď sem, klekni si a pěkně ho vykuř!“, poručila mi a nasměrovala mi ho do pusy. Než jsem se nadál, měl jsem v puse sametový žalud toho muže. Paní mu penis ještě chvíli rukou masírovala, pak ho náhle pustila a přitlačila mou hlavu tak, že jsem ho měl až v krku. Pak mě pustila a já ho začal kouřit jako děvka. Muž čím dál víc přirážel do mých úst a jeho klacek byl krásně tvrdý. Koutkem oka jsem viděl paní, jak nad námi stojí s povyhrnutou sukýnkou a dělá si to rukou. Já jsem si ho také jednou rukou honil a druhou jsem masíroval ten klacek končící v mých ústech.
Muž v masce začal vzdychat a sténat stále víc, a Paní náhle vykřikla: „Stop, přestaň, půjč mi ho!“ Vypustil jsem ho z pusy a ona ho vzala do ruky a začala honit. Poručila mi, abych otevřel pusu a vyplázl jazyk a přitom zrychlovala pohyby na mužově údu. Bylo slyšet, že muž je na pokraji orgasmu a já očekával dávku spermatu. Jen jsem pomyslel, jaké to asi bude, ucítil jsem nejdřív teplo a vlhko na jazyku a vzápětí dvě dávky až v krku, že jsem se málem zalknul a musel jsem to spolknout. Protože jsem přitom na chvíli zavřel ústa, měl jsem semeno z dalších výstřiků na obličeji. Paní mi nasměrovala mužův vystříkaný penis do znovu do pusy a já vysával poslední zbytky semene. Ona se ke mně sklonila a začala mi olizovat tváře a vzala si na chvíli jeho penis do své pusy, aby mi ho znovu vrátila, chvíli jsme ho spolu sdíleli, a pak mě začala vášnivě líbat a jazyk mi vrážela až hluboko do krku, aby si dokonale vychutnala jeho semeno. Přitom mi vzala můj úd do ruky a pomalu ho masírovala.
Pusa mě pálila od mužova spermatu i vášnivých polibků Paní a semeno jsem cítil i v žaludku. Byl jsem na pokraji výstřiku, ale ještě jsem to dokázal vydržet.
Tu náhle mě Paní pustila a řekla: „To bylo moc dobré, tak teď si můžeš zašukat.“ Podíval jsem se na její kundičku pod polovyhrnutou sukýnkou, jak hezky měla upravený porost kolem škvírky, v těch podvazkách a kozačkách byla úchvatná a moc jsem se na ni těšil.
Ale ona k mému překvapení uvolnila muže z kříže a poručila mu, aby si lehl na záda, na stůl pokrytý sametem, a roztáhl nohy. Vzala rubrikant, nakapala si na prsty a projela mu díru, pak můj penis do ruky a zkušeně mi navlékla kondom. Za penis mě pak přitáhla k mužově análu, nakapala trochu lubrikantu a pomalu mi ho zavedla dovnitř. Zasunul jsem ho do něj a začal přirážet. Nejdřív zvolna, postupně jsem zrychloval, byl jsem velmi vzrušený, zvlášť když paní stála vedle mě a rukou zpracovávala mužův úd, a občas mi ho také dala do ruky. Že budu šukat muže a bude se mi to tak líbit, to mě nikdy nenapadlo, ale bylo to perverzně krásné, umocněné mým ženským oblečením a přítomností krásné Paní. Za chvíli se začal blížit můj vrchol, Paní to poznala a zvýšeným hlasem mi poručila: „Stop, vyndej ho a vycákej se mu na čuráka, děvko!“ A přesně tak se stalo: jen jsem stačil strhnout kondom, začal jsem stříkat v intenzívním orgasmu a než jsem stačil namířit na jeho penis zasáhl jsem maskovanému muži první dávkou prsa, a teprve další výstřiky dopadly na jeho penis, který už byl opět v pohotovosti.„A teď ho hezky očisti,“ přikázala paní a hlavu mi přitlačila k mužově rozkroku. Vzal jsem jeho penis znovu do úst a trochu ho pokouřil, pak olízal jeho koule a slízal všechno moje semeno i z jeho hladkého těla. Paní mě chytla za můj úd a znovu mě začala vášnivě líbat a vychutnávat si zbytky semene.
Pak poslala muže pryč a řekla: „Tak co, líbilo se ti to děvko?“„Ano, paní.“ „Tak si za odměnu můžeš sáhnout na mojí kundu, ale pak už musíš jít.“ Zajel jsem jí rukou pod tu koženou sukýnku do rozkroku, byla krásně vlhká. Chvíli si nechala hladit štěrbinku, hmouřila oči a mírně vzdychala, ale pak mě odstrčila a poslala mě převléknout. „Byl jsi dobrá děvka, doufám že zase někdy přijdeš.“ Odvětil jsem, že rád a ještě v mírném transu jsem se s ní rozloučil. A sotva jsem dorazil domů, musel jsem si to hned udělat.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s